• Zuza Azur

Za koľko predávaš svoj život ty?Za 5e na hodinu? Za 10?

Hovorí sa - "musíš v živote len 2 veci - platiť dane a zomrieť"


▶️To hovorí snáď za všetko, v akej dobe žijeme. Akú dobu sme si vytvorili. Zotročili sme sa, súhlasili s podmienkami, ktoré nás pomaly zabíjajú a ešte nám hovoria, aby sme boli vďační, že vôbec nejakú prácu a príležitosti máme.


▶️Trávime v práci 8h denne 365 dní v roku, a sme radi, ak máme 2 týždne prázdnin, kde ledva naškrabeme na týždňovú dovolenku pri mori niekde tu v EU.


▶️Keď vidíme, že niekto ide za svojimi snami a žije inak, dusí nás závisť namiesto toho, aby nás to inšpirovalo, aby sme sa prefackali a začali pracovať na tom, čo naozaj chceme.


▶️Čas je to najdôležitejšie, čo ti už nikto nikdy nevráti a my ho dobrovoľne rozdávame na miestach, ktoré nás robia nešťastnými.


▶️Nehovorím, že ja som nikdy nepracovala za pár šupov - toľko prácí som už robila, čo by nikto iný nerobil, ale vždy som vedela, prečo to robím a bolo to len dočasné. Vedela som, že ak v danej krajine zamakám pár mesiacov, budem potom môcť za to rok cestovať a žiť podľa seba.


▶️Za posledných 6 rokov som už mohla vlastniť byt niekde v Ba, nové auto a užívať si týždenné dovolenky....táto predstava ma ale desí zo všetkých najviac. Radšej všetko to, čo som za posledné roky vo svete zarobila a našetrila, vkladám 100% do svojich ciest a to ma robí tisíckrát šťastnejšou a bohatšou.


▶️Aj keď viem, že niekedy makám na miestach, kde ma to nebaví, viem prečo to robím. Mám víziu toho, že si idem napriek všetkému za svojím, a robím to podľa seba.


▶️💃🕺Naozaj dúfam, že čokoľvek už robíte, uvedomujete si, prečo to robíte a nezabúdate na to, že v živote si to šťastie vytvárame sami

112 views0 comments

Recent Posts

See All

© 2017 by Undercover Islander

All rights reserved

Slovakia/Slovensko